Banketi
Konditoreja
Maiznīca

Jautājumi un ieteikumi mums!

E-pasts:

Jautājums:

E-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi sarakstei ar Jums.
Jūsu personīgā informācija ir pilnīgā drošībā.

Fēliksa Banketi

Ar pieredzi, rūpēm un izdomu -
18 gadi ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā


Banketi.

 

Nozīmīgos svētkos uztici organizēšanu uzņēmumam ar pieredzi. Fēliksa Banketu komanda radīs svētkus, kādus kārojat.
Ja jūs jau zināt, kur vēlaties svinēt, vispiemērotākais būs izbraukuma bankets jebkurā jūsu izvēlētajā vietā – mājās, brīvā dabā vai ofisā.

Fēliksa Banketi zina, cik nozīmīga ir svētkiem atbilstoša noskaņa, tāpēc ar atbildību un rūpēm uzklāsim galdu un būsim ar Tevi kāzās, jubilejās, bērnu dzimšanas dienās un dažādos korporatīvajos pasākumos.
Servējam arī bēru mielastus.

Banketu zāles.

 

Fēliksa Banketi radīs svētkus jebkurā Tevis izvēlētajā vietā. Ja joprojām nezini, kur rīkot svinības, izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām vietām. Izbaudi neaizmirstamus svētku mirkļus krāšņas banketu zāles atmosfērā Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā.

Ja vēlies uzrīkot svētkus, kas vēl ilgi paliks atmiņā, bet banketu zāles šķiet par šauru, tad rīko banketu kādā neparastā – eksotiskā un amizantā - vietā. 
Kā ar banketu uz kuģa, mākslas studijā, lielā teltī brīvā dabā, uz jumta, ar slavenībām vai turpat automašīnu stāvvietā? 
Iepazīsties ar mūsu piedāvāto banketu zāļu sarakstu sazinoties ar mums.

Banketu ēdienkarte.

 

Visgaršīgākos gaļas, dārzeņu, zivju un saldos ēdienus jūsu svētku galdam ar mīlestību pagatavos mūsu profesionālie pavāri.

Mūsu priekšrocība ir spēja pagatavot unikālu maltīti atbilstoši īpašajām vēlmēm - dažādu tautību nacionālās virtuves, veģetārie ēdieni, kā arī svētku galds, kas piemērots reliģiskajiem uzskatiem.
Banketu ēdienkarte vienmēr tiek piemērota arī svinību tematikai.

Banketu organizācija.

 

Zvaniet, izklāstiet savas vēlmes mūsu atsaucīgajiem darbiniekiem, un jūsu lieliskās svinības tiks uzburtas. 
Mēs esam gatavi kliedēt jūsu šaubas vai neizpratni un palīdzēt izvēlēties svētkiem atbilstošāko galda klājumu, mūziku un programmu, kas spēs radīt prieku jums un pārsteigt jūsu viesus.

Banketu zāles noformēšana un galdu klāšana tiks saskaņota ar svinību tematiku un programmu. Piedāvājam atraktīvus pasākumu vadītājus, kas gādās par lielisku vakara noskaņu. Par viesu drošību gatavi parūpēties kvalificēti apsardzes darbinieki. Fēliksa Banketi piedāvā arī transportu, kas jūsu viesus nogādās svinību vietā.

 

Zvani vai raksti !
+371 28343404
info@feliksa banketi.com